"Betonowe" poduszki w stylu loftowym

2017-06-01


    Lofty to stylowe pomieszczenia mieszkalne, które najczęściej znajdują się na poddaszu lub w opuszczonych magazynach czy fabrykach. Zwykle wykorzystuje się w tym celu przestrzeń otwartą, o dużych rozmiarach. Są wyrazem swoistego gustu, dlatego urządzane są na sposób industrialny. Nie należą do tanich, ale posiadanie loftu to spory prestiż.

Jak urządzić loft?

    W lofcie panuje minimalizm, oszczędność mebli oraz dość specyficzna atmosfera „braku”. Loft najbardziej reprezentuje surowy styl i niezwykły smak. Nie znajdziemy tam więc klasycznych meblościanek, a raczej metalowe bądź stalowe przedmioty. W tych dużych pomieszczeniach każdy szczegół ma swoje miejsce, a aranżacja całości odgrywa niezwykle istotną rolę. Niewielki detal jest tu na wagę złota, więc nie można zapomnieć również o poduszkach na kanapy, ponieważ nadają całości nieco wysublimowanego, a nade wszystko przytulnego charakteru. Doskonałym dodatkiem będzie tu więc poduszka z betonową grafiką, bezpośrednio nawiązująca swym wyglądem do zniszczonego, surowego lub rdzawego betonu. Prezentuje się niezwykle naturalnie, stąd tak duże zainteresowanie tego rodzaju wyjątkowymi poduszkami.

Poduszki do loftu


    Jeśli loft został już w całości urządzony, pozostało tyko ostateczne zarysowanie przestrzeni poprzez pozornie nieważne elementy, które jednak nadają wnętrzom oczekiwanego stylu. Poduszka w stylu loftowym nie może być więc kolorowa ani zbyt klasyczna w swym wyrazie. Najbardziej odpowiednia będzie zatem poduszka betonowa, która w bezpośredni sposób nawiązuje do industrialnej i surowej przestrzeni. Takie poduszki posiadają specyficzną grafikę. Spoglądając na te ciekawe produkty, ma się wrażenie, że zostały wręcz odlane z betonu. Wybór struktury i odcieni jest dość zróżnicowany. Poduszka szara o grafice „surowy żelbeton” bądź stary beton, to tylko niektóre z naszych propozycji. Ciekawa i bardzo interesująca jest także poduszka nawiązująca wizualnie do zniszczonego betonu lub lub jego rdzawej odmiany. Wszystkie poduszki z betonową grafiką idealnie aranżują się do całej przestrzeni i doskonale współgrają z tym, co ma nam do zaoferowania loft. Zauważmy, że nie są to powszechne pomieszczenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby „betonowa” poduszka ozdabiała także klasyczne mieszkanie w bloku czy w domu. To przecież do nas należy nadawanie miejscu  swoistego i własnego charakteru, naszego osobistego klimatu, który robi na innych wrażenie i dodatkowo nas wyróżnia.
Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 100 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-23
Wszystko ok
2023-09-05
Sxybko sprawnie bezproblemowo.Polecam
pixel