Współpraca

Jako producent oferujemy dwa sposoby współpracy:

1. Dla odbiorców hurtowych atrakcyjne ceny.

2. Dla osób prowadzących blogi, strony www oraz udzielających się na forach program partnerski.

 

Co to jest program partnerski?

Program partnerski (PP) to okazja dla wszystkich na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Jeżeli prowadzisz bloga, forum lub inne ciekawe strony tematyką nawiązujące do naszej oferty, to szansa właśnie dla Ciebie. W ten prosty sposób masz możliwość na wygenerowanie dodatkowego lub stałego dochodu.

 

Jak to działa?

W skrócie polega to na polecaniu naszego sklepu innym użytkownikom internetu.

W momencie skierowania potencjalnego klienta do sklepu poprzez reklamy, linki i banery, odwiedzający dokona zakupu w przeciągu 3 miesięcy wypłacamy Ci prowizję od dokonanego zamówienia.

 

W ramach programu partnerskiego każdy klient ma do dyspozycji specjalny,osobisty panel administracyjny, w którym widzi listę przekierowań ze swoich stron do naszego sklepu. Odnajdzie tam również liczbę pozyskanych klientów i wartości ich zamówień. W panelu można również przygotować reklamy na swoje strony i zrealizować wypłatę zgromadzonych środków w postaci bonu towarowego lub gotówki.

 

Ile mogę na tym zyskać?

Możliwości są nieograniczone. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, pomysłowości, wysokości konwersji i ilości Twoich stron, które przekierowują klientów do naszego sklepu.

Większość programów partnerskich wypłaca jednorazową prowizję od zakupu skierowanego klienta. My poszliśmy o krok dalej. Od każdej poleconej osoby masz stałą prowizję od jego zakupów w wysokości 5%. Gdy złoży ponownie zamówienie w naszym sklepie za pięć lat Ty również otrzymasz od niego prowizję.

 

Jak przystąpić?

Aby zarejestrować się w programie partnerskim ArtMini.pl musisz założyć konto w naszym sklepie, następnie napisać do nas e-mail podając login użyty podczas rejestracji i adres swojej strony. Po weryfikacji aktywujemy program. Aby zalogować się na swój panel administracyjny należy udać się na stronę: http://www.artmini.pl/affiliate-main.php

Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 100 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-25
Produkt zgodny z opisem. Polecam ale zdj na poduszce mogło by być z drugiej strony również
2023-09-05
Sxybko sprawnie bezproblemowo.Polecam
pixel