Co ma wspólnego poduszka i Dzień Matki?

2017-02-21

Co ma wspólnego poduszka i Dzień Matki?


    Pośród wielości świąt w ciągu roku, jedno wydaje się być najbardziej bliskie naszemu sercu. To Dzień Matki, który przypada 26 maja.
    Miłość matki czujemy nieustannie, bez względu na dzień, rok czy konkretne święto. Nasze mamy mają tę niezwykłą moc, która objawia się w ich pocałunkach, czułości, uśmiechu i serdeczności. Czas im za to podziękować prezentem, życzliwością i naszą obecnością.  

Tego roku na Dzień Matki bądź oryginalny!


    Co roku przynosisz jej kwiaty, czekoladki, a może zechcesz poświecić jej nieco więcej uwagi i podkreślisz jak jest dla ciebie ważna obdarowując ją bardziej oryginalnym prezentem?
    Ozdobna poduszka dla mamy może mieć wymiar niezwykle symboliczny. Gdy akurat nie ma cię  przy niej i nie czuje twojej fizycznej obecności, z wielką przyjemnością położy głowę na poduszce za każdym razem przypominając sobie, kto ją ofiarował.
    Taki prezent na Dzień Matki ma więc charakter sentymentalny, ale stanowi także namiastkę twojej obecności. Z pewnością ją wzruszy i sprawi wielką radość.

Poduszka dla mamy powodem do dumy


    Mamy są zwykle bardzo dumne ze swoich dzieci. Nieustannie się nimi chwalą, podziwiają ich osiągnięcia. Poduszka ozdobna na Dzień Matki będzie więc widomym znakiem, że o niej pamiętasz i darzysz ją wielkim uczuciem. Zauważą to także przybywający do niej goście, ponieważ wysoka jakość i oryginalność tego prezentu na pewno sprawi, że umieści ją w zasłużonym miejscu. Nie raz będzie się nią chwalić podkreślając, jakie ma wspaniałe dzieci.

Poduszka na prezent to więcej niż kwiaty


    Pokaż swojej mamie jak bardzo ją kochasz, jak dziękujesz za jej za nieustanną obecność. Wyraź to słowami, które zostaną utrwalone na przytulnym materiale. Wybierz spośród wielu wzorów i kolorów. Zrób to w sposób wylewny, bez wstydu i rumieńców oznajmiając, że ją kochasz, a może w formie nieco zabawnej i tak samo prawdziwej?
    Każda mama lubi gustowne i estetyczne przedmioty, dlatego chętnie się nimi otacza. Kwiaty szybko zwiędną, a czekoladki możesz jej kupować na co dzień. Poduszka na Dzień Matki da jej większą radość, ponieważ ozdobi jej dom, nada mu przytulnego charakteru. Praktyczna, ładna, przytulna, stworzona zgodnie z panującymi trendami. Czy masz pomysł na lepszy podarunek dla mamy?
    Poduszka to więc idealny prezent na Dzień Matki. Jest praktyczna, a przy okazji zagwarantuje jej chwilę upragnionego relaksu. Przecież to najlepsza mama na świecie i jedyna taka nawet pod słońcem!
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 100 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Miła obsługa, szybko zrealizowane zamówienie.
2023-12-21
Genialne poduszki, super wykonanie
pixel