Nasze poduszki poleca magazyn "M jak mieszkanie"

2017-01-05
Każda kobieta pragnie, aby jej dom kojarzył się z harmonią i ciepłem, ale także z elegancją. Jednak nie wszystkie Panie Domu lubią otaczać się nadmierną ilością przedmiotów, takich jak obrazy, świeczniki, wazony czy porcelanowe figurki. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest zastosowanie poduszek dekoracyjnych.Tym bardziej, że dostępne są one w różnych rozmiarach i wzorach.

ArtMini to poduszki ozdobne w każdym stylu

Poduszki ozdobne z naszej oferty doskonale komponują się w każdym wnętrzu. Zarówno tym stylizowanym na modę skandynawską, która charakteryzuje się dużą ilością bieli, jak również w domach prowansalskich, retro, boho czy klasycznych. Idealnie prezentują się zarówno na granatowym narożniku w salonie, zielonym fotelu w sypialni jak i drewnianym krześle w gabinecie.

Jednym z niekwestionowanych, tegorocznych naszych hitów stała się poduszka skandynawska „Jeleń Rogacz”. Jest to jasiek w uniwersalnym rozmiarze 40cm x 40cm, który eksponuje piękno tego zwierzęcia. Według symboliki jeleń oznacza siłę i wytrwałość, ale także miłość i łagodność, czyli cechy, którymi charakteryzuje się każda kochająca rodzina. Celtowie natomiast wierzyli, że posiadanie totemu jelenia dodaje im cierpliwości, godności oraz pewności siebie.

Chcąc oddać potęgę tych wszystkich cech, wzór na poduszce ukazuje szczegółowo wszystkie detale: duże i mocne poroża, szlachetne spojrzenie, z którego bije życiowa mądrość tego zwierzęcia, dumną postawę oraz  wyniosłą budowę ciała.

Poduszka dekoracyjna "Jeleń Rogacz" doceniona przez "M jak Mieszkanie"

Unikalność i piękno tego produktu docenił miesięcznik „M jak Mieszkanie”. Uznał on naszą poduszkę ozdobną jako jedną z najpiękniejszych, świątecznych dekoracji salonu, ale także wyjątkowy i elegancki prezent pod choinkę. To dla nas wielkie wyróżnienie, jako, że czasopismo to jest jedną z najchętniej czytanych gazet o aranżacji wnętrz, przez osoby dokonujące metamorfozy swojego mieszkania czy domu. Na łamach swoich stron „M jak Mieszkanie” prezentuje produkty innowacyjne, prestiżowe i cechujące się najwyższą jakością. Tym bardziej nam miło, że „Jeleń Rogacz” otrzymał wyróżnienie.

Opinie o poduszkach ArtMini


]Poduszki ArtMini docenione przez M jak mieszkanie
Zaufane Opinie IdoSell
4.48 / 5.00 100 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-06
Wszystko zgodne z opisem
2023-09-19
Polecam zakupy w Artmini. Poduszka piękna i bardzo szybko przyszła
pixel